Naša ponuka výrobkov +

o Firme

Pekáreň Bageta pôsobí na trhu pekárenských a cukrárenských výrobkov už od roku 1991. Po celý ten čas sa snažíme pre našich zákazníkov prinášať naše výrobky pripravené tradičným spôsobom a v najvyššej kvalite. Tieto dva základné princípy nám prinášajú úspech.

 

Naše pečivo, chlieb, koláče, dezerty, jednoduché pokrmy a miešané šaláty poskytujú našim zákazníkom ideálnu voľbu pre ľahký obed a občerstvenie počas dňa.

 

Postupnými krokmi sa snažíme budovať Vašu dôveru v Nás a naše výrobky.

Služby

výroba, predaj a distribúcia pekárskych a cukrárskych výrobkov, obložených bagiet, chlebíčkov, rožkov a ostatných druhov pečiva, zeleninových a ovocných šalátov, všetko z našej vlastnej výroby čo nám umožňuje garantovať čerstvosť a najvyššiu kvalitu ponúkame možnosť zabezpečenia občerstvenia pre vaše pracovné stretnutia, firemné akcie, oslavy a podobne Možnosť prenájmu pojazdnej predajne na Vami požadované miesto v dohodnutom čase spolu s našimi čerstvými výrobkami.

 

Predaj a servis pekarenskych zariadeni od firmy BONGARD- Francuzko, Predaj surovin pre pekarov od firmy DIAMANT WELS – Rakusko.